1

Topic: t-uri de metal

Salut.gasesc la voi T-uri de metal?eu am vazut ca le am de plastic .am inceput sa pierd antigel pe langa coliere si le strang degeaba.Bine nu mult .doar cat este furtunul ud in cap si cat scade putin in timp

2

Re: t-uri de metal

Mediaset, tu membru cu drepturi depline, nu respecti regula de baza a unui forum? Aceea de a nu deschide topicuri aiurea!? Asta e o intrebare pe care o rezolvai cu un telefon. Da, avem t-uri de metal, dar trebuie sa sti de care trebuie: cu toate capetele egale, sau cu doua diferite? Vezi: tot la telefon, sau, si mai bine, la fata locului.

3

Re: t-uri de metal

Scuze .pai de unde sa stiu ce au pus aia acolo egale s-au neegale.am vazut  ca sunt de plastic si vreau sa le schimb. ca alea de plastic cica ca mai crapa Vad eu cand fac un drum la Craiova Am o problema .Pierd antigel pe la un colier (de fapt pierdeam pe la amandoua.de la vaporizator.Nu mult,scadea in timp si nu stiam.Initial am crezut ca se contracta   peste noapte  ca ramanea aproape de minim dar cand se inaclzea urca lichidul iar undeva aproape de linia de maxim .am schimbat coliere .la un furtun inca se uda in capat.Nu stiu daca apuca sa pice  dar este  ud in capat cand bagi unghia acolo am strans colierul ala de la gasit naiba.Ce sa MAI  FAC?Nu nu ma trimiteti sa bag solutie de aia de astupat pori.

4

Re: t-uri de metal

mediaset wrote:

.....Nu nu ma trimiteti sa bag solutie de aia de astupat pori.

Nu, stai linistit, eu nu sunt de acord cu carpeli. Cel mai bine este sa remediezi pierderea de antigel, ca altfel se complica treaba.